Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Напередодні місцевих виборів подбайте про отримання паспорта громадянина України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Україні 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів місцевих рад, а також голів міст, сіл і територіальних громад.

Кожен громадянин України, якому на момент голосування виповнилось 18 років, має конституційне право взяти участь у виборах, а підставою для отримання виборчого бюлетеня є паспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.

За повідомленням ДМС України майже 60 тисяч вже виготовлених паспортів у формі ID-картки очікують своїх власників. (електронний сервіс ДМС «Перевірка стану оформлення документів»).

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 року №259 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період установлення на всій території України карантину» за вибором заявника будь-який центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» надасть допомогу в оформленні та отриманні паспорта у формі ID-картки.

Ці центри працюватимуть і у день голосування (25 жовтня) для отримання виборцями виготовлених паспортів з метою реалізації виборчого права.

Довідково. Постановою Центральної виборчої комісії від 10 жовтня 2020 року №365 затверджені Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України. Видача бюлетеня на підставі паспорта громадянина України з використанням мобільного додатку «Портал ДІЯ» (є-паспорт) буде здійснюватися за умов наявності у дільничної виборчої комісії технічної можливості для перевірки є-паспорта за допомогою технічних засобів та отримання результатів перевірки.  

Додаткова інформація

Детальніше в цій категорії: « ID картка +РНКОПП(ІПН) за одне звернення.

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності