Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:10:00-14:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Тисячну ID-картку оформили у Документ-сервісі "Готово!"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У 2016 році в столиці біля Київської обласної ради з’явилася будівля, що своєю архітектурою здивувала киян та гостей нашого міста. В пресі її назвали «космічною», адже фасад, дійсно, різнився від звичних оку прямокутних міських будинків своєю футуристичністю. Утім, найголовніше, що наближало цю простору й світлу споруду до майбутнього – це, навіть, не її форма, а зміст. Документ-сервіс «Готово!», що на початку серпня відчинив двері для перших відвідувачів здивував, скоріше, не своїм відкритим простором, відсутністю кабінетів й різноманітних перегородок, а широким переліком адміністративних послуг.

Алгоритм їх отримання, насправді, вразив людей, що звикли до архаїчних бюрократичних процедур і довжелезних черг до недоброзичливих чиновників. Привітливий персонал, безкоштовна юридична консультація на рецепції, талончик електронної черги, мить – і вони вже отримують одну із 130 державних послуг.

Головному натхненнику й реалізатору проєкту Льву Парцхаладзе,  що на той час обіймав посаду  першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації та його команді вдалося зламати стереотипи й довести, що держустанова може бути сучасною і стильною, а обслуговування швидким та ввічливим. Утім, головною метою створення Документ-сервiсу стала протидія побутовій корупції.

Майже із самого початку з «Готово!» плідно співпрацює державне підприємство «Документ», котре надає тут громадянам України передуючі послуги з оформлення закордонних біометричних паспортів, ID-карток, договорів страхування, довідок про відсутність судимості, а іноземцям – посвідки на постійне та тимчасове проживання в нашій країні. Насправді революційною послугою, що запровадив «Паспортний сервіс» стало виїзне оформлення цих документів. Наразі три мікроавтобуси, обладнані усім необхідним для паспортизації людей можуть виїжджати до будь-якого місця столиці та Київської області.

Про усі ці переваги Документ-сервісу йшлося сьогодні на урочистостях з нагоди відзначення тих, кому пощастило стати двухсоттисячним його клієнтом й тисячним власником ID-картки, оформленій у «Готово!».

Серед тих, хто вручив їм святкові сертифікати й подарунки були голова Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов, в.о. директора Документ-сервісу «Готово!» Анастасія Кузмицька та представник ДП «Документ» Володимир Поліщук.

Крім того, кращих працівників сервісу керівництво області відзначило подяками та грамотами.

Додаткова інформація

Тисячну ID-картку оформили у Документ-сервісі "Готово!": 1.0/5 - 1 огляд

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності